Zapraszamy na bezpłatne badanie płuc w ramach programu „Wczesnego wykrywania raka płuca”

Zapraszamy na bezpłatne badanie płuc w ramach programu "Wczesnego wykrywania raka płuca"

Szanowni Państwo,
Enel-Med  ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym badaniu płuc  z wykorzystaniem niskodawkowej tomografii komputerowej. Badanie jest organizowane przez Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, w ramach „Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych”. Jego celem jest wczesne wykrycie  niepokojących zmian w płucach, zaplanowanie dalszej diagnostyki i podjęcie skutecznego leczenia. Jest to badanie bezbolesne, nieinwazyjne, zajmujące zaledwie 5 minut i CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!

Kto może skorzystać z bezpłatnej diagnostyki?

1. Osoby zamieszkujące w powiatach: białobrzeskim, ciechanowskim, garwolińskim, makowskim, pułtuskim, węgrowskim, wołomińskim i mieście Siedlcach,

2. W wieku: 50-70 lat3. Palące papierosy min 1 paczkę dziennie przez co najmniej 20 lat lub wymiennie innych produktów tytoniowych.

Jak wziąć udział w programie?

1. Poproś lekarza dowolnej specjalizacji o skierowanie na badanie (wzór w załączniku) i ustal termin badania pod nr tel. 22 431 35 53 (w godz. 8.00-16.00).

2. Jeśli nie posiadasz skierowania skontaktuj się bezpośrednio z ENEL-MED. pod nr tel. 22 431 35 53 (w godz. 8.00-16.00) i umów na badanie.

Gdzie można wykonać badanie?

1. Oddział Diagnostyczny Enel-Med ZACISZE, ul. Gilarska 86c – czynne w godzinach 8.00- 22.00,

2. Oddział Diagnostyczny Enel-Med CENTRUM, ul. Solidarności 128 – czynne w godzinach 8.00-22.00.

Co dzieje się dalej z wykonanym badaniem?

1. Wynik badania jest wysłany do pacjenta pocztą.

2. W przypadku wykrycia podejrzanych zmian Instytut Gruźlicy kontaktuje się bezpośrednio z pacjentem w celu ustalenia planu leczenia.

Badania wykonywane są do 18.12.2017 lub do wykorzystania limitów badań.

Po tym terminie istnieje możliwość wykonania badania odpłatnie.
Tutaj znajdziesz wzór skierowania.