DogoWystawa – Galeria Wołomin pomaga psom do adopcji

Od 23 września do 1 października w Galerii Wołomin trwa akcja adopcyjna. Specjalnie przygotowana DogoWystawa przedstawia sylwetki 20 psów ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie oraz z fundacji „Zwierzaki w Potrzebie”. Można zapoznać się z historią każdego z podopiecznych i korzystając z podanego kontaktu umówić się na wizytę w schronisku. Ci, którzy nie zdecydują się na adopcję mogą wspomóc zwierzęta przekazując karmę i akcesoria w ramach akcji zbiórkowej z MAXI ZOO.

Zbliża się zima, trudny okres dla zwierząt. Pomóżmy bezpańskim psom godnie przetrwać ten czas.
Do soboty 1 października w Galerii Wołomin, w pasażach w pobliżu wejść do centrum, można zapoznać się z wyjątkową wystawą przygotowaną we współpracy z fundacją „Zwierzaki w Potrzebie”. Marley, Norbi, Aleks, Karol, Lucek, Miko, Okruszek, Rex Sr, Riko, Mokka, Szaron, Sokrates, Gaja, Nico, Gizmo, Norman, Kufel, Ezra, Skinny, Tea oraz tysiące innych psiaków czekają na adopcję!
Złożona z czterech części wystawa przedstawia sylwetki 20 wybranych psów do adopcji. Przy zdjęciach można znaleźć numery kontaktowe do schroniska oraz do fundacji. Na tych, którzy przygarnięcia psa nie planują, czekają specjalne skrzynie przygotowane we współpracy z MAXI ZOO, w których można umieszczać karmę oraz akcesoria dla psich podopiecznych.

– Zbliża się okres jesienno-zimowy, to wyjątkowo trudny czas dla bezpańskich psów. Warto przemyśleć, czy możemy podjąć się opieki nad którymś z mieszkańców schroniska i znaleźć prawdziwego, czworonożnego przyjaciela. Liczymy, że dzięki wystawie psiaki znajdą ciepłe i kochające domy! – podkreśla Joanna Uszyńska, Regional Marketing Manager, NEPI Rockcastle.
Podczas wyboru psa, należy przede wszystkim zastanowić się, jaki tryb życia prowadzimy i jak wpasuje się do niego pies, którego chcemy adoptować. Jeżeli prowadzimy aktywne życie, lubimy i mamy czas na długie spacery, to dobrym wyborem będzie przygarnięcie psa młodego, który ma dużo energii i sprosta naszym wyzwaniom. Jeżeli natomiast prowadzimy siedzący tryb życia, to lepiej jest przygarnąć psiaka, który nie będzie potrzebował zbyt dużo ruchu lub psa starszego.

Data

wrz 23 2022 - paź 01 2022
Expired!

Czas

All Day

Lokalizacja

Galeria Wołomin
Geodetów 2, Wołomin

Organizator

Galeria Wołomin
Telefon
022 433 74 00
Email
galeriawolomin@cbre.com
Strona WWW
https://galeriawolomin.pl/