Plakat z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka w Fabryczce

Fundacja “Mamy Wołomin” zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Dziecka – 2.06.2021 r o godz. 17:00.

Ze względu na ograniczenia dotyczące przestrzeni możemy zaprosić ok 50 dzieci w wieku od 2 do 10 lat, wraz z rodzicami – i gdyby to było możliwe, zachęcamy Was do tego, by dziecko przyszło z jednym opiekunem. Umożliwi to udział w zabawie większej liczbie dzieci. W pierwszej kolejności zapraszamy dzieci mieszkające na terenie Gminy Wołomin.

Plan zakłada teatrzyk kukiełkowy oraz zabawy i animacje prowadzone przez aktorów Teatrzyku pod Orzełkiem. Animacje przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, oraz dla młodszych z udziałem rodziców.

Jest to działanie w ramach projektu z zakresu działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka pod tytułem “Wspieranie działań promujących rodzinę i macierzyństwo” realizowanego przez Fundację Mamy Wołomin, a dofinansowanego przez Gminę Wołomin.

Udział jest bezpłatny, należy zarejestrować się przez formularz online (aktywny link do zapisów).

Uwaga: wypełnienie poniższego formularza nie jest gwarancją miejsca. Prosimy o uważne podanie adresu e-mail oraz o sprawdzenie skrzynki mailowej.

Data

Cze 02 2021
Expired!

Czas

17:00