Joga w parku

Od 24 czerwca w każdą sobotę wakacji aż do 2 września włącznie odbywać się będą bezpłatne zajęcia jogi na powietrzu. Niezależnie czy ćwiczysz już jogę czy chciałbyś zacząć – przyjdź i spróbuj, bo zajęcia są dla wszystkich.

Zajęcia będą się odbywały w parku Wiktoryn (zlokalizowanym przy zbiegu ulic Wileńskiej i Legionów, przy rzeźbie psa Miśka) o godzinie 9.30. Planujemy cykl 11 spotkań, które w razie złej pogody będą odbywać się w studio Sarasvati Szkoła Jogi Monika Bolesta przy ulicy Warszawskiej 21 (przy pętli autobusowej). Poprowadzi je wykwalifikowana certyfikowana nauczycielka jogi, która posiada międzynarodowy dyplom instruktora. Zajęcia są skierowane także do osób, które dopiero rozpoczęły lub chcą rozpocząć swoją przygodę z jogą. Jeśli nie masz swojej maty to nie szkodzi, bo otrzymasz ją do dyspozycji na miejscu (na uczestników będzie czekać 15 mat).

Joga to doskonałe narzędzie do radzenia sobie z trudnościami dnia codziennego, dolegliwościami ciała i umysłu. Niewątpliwie korzyści jogi dla każdego to uzdrowienie na wszystkich poziomach. Wystarczy tylko podjąć decyzję, przyjść i spróbować.

Projekt jest realizowany w ramach minigrantów Wołomin Odnowa: wsparcie projektów lokalnych – edycja 2023 na terenie objętym Gminnym Programem Rewitalizacji.

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

paź 07 2023

Czas

09:30

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Park Wiktoryn
Róg Legionów i Wileńskiej w Wołominie
Urząd Miejski w Wołominie

Organizator

Urząd Miejski w Wołominie
Telefon
22 763 30 00
Email
um@wolomin.org.pl
Strona WWW
https://www.wolomin.org
Czytaj więcej