Noc Bibliotek 2025
Przed nami jedyna taka noc w całym roku!
Noc Bibliotek 2025
Już 17 października! Nie może Was zabraknąć!
Biblioteka Główna przygotowała dla młodych czytelników kilka warsztatów, zabawy i projekcję filmu. Dorośli będą mieli okazję spotkać się z Mieczysławem Gorzką, podziergać z Bibliotecznym Kółkiem Szydełkowym, a dodatkowo zapraszamy na literacką herbatkę i do fotobudki.
Filia Osiedle Niepodległości czeka na młodych czytelników z filmem i tematycznymi zabawami, a starszych uraczymy filiżanką herbaty w miłej atmosferze.
Filia w Ossowie zaprasza na niezwykłą przygodę – będziemy odkrywać bibliotekę i szkołę nocą! To doskonała okazja do wspólnej zabawy, a także do twórczego działania.
Przyjdźcie, bawcie się i korzystajcie z atrakcji – będzie wesoło, inspirująco i naprawdę wyjątkowo. Do dzieła!
Nie przegapcie żadnych informacji! Dołączcie do wydarzenia na Facebooku – tam pojawią się wszelkie szczegóły oraz formularz do zapisów na wybrane wydarzenia!
Link -à https://fb.me/e/3P1X3voGD
#NocBibliotek #MBPwWołominie
