Wystawa “Biało-czerwone Hi100rie”

Facebook Polska wspólnie z biurem programu “Niepodległa”postanowili pokazać, czym dziś jest dla nas niepodległość. Z prac nadesłanych z różnych zakątków Polski powstała klimatyczna mobilna wystawa “Biało-czerwone Hi100rie”, którą przez cały sierpień będzie można oglądać w Wołominie. Zapraszamy do Parku przy Muzeum Nałkowskich!

Wystawa jest zwieńczeniem kampanii społecznej Biało-czerwone Hi100rie. Składają się na nią wybrane, inspirowane rocznicą odzyskania niepodległości prace, które w ramach akcji tworzyli ludzie z całej Polski na Facebooku i Instagramie. Do udziału w akcji zaproszeni zostali również polscy artyści graficy – Przemysław „Trust” Truściński, Dawid Ryski, Alek „Lis Kula” Morawski, Beata „Barrakuz” Śliwińska oraz Mateusza Suda. W lutym 2019 roku zaprezentowano je na ogrodzeniu warszawskich Łazienek Królewskich, skąd w marcu wyruszyły w podróż po Polsce. Wołomin jest kolejnym przystankiem na trasie.

Prace zostaną zaprezentowane na ogrodzeniu Parku przy Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich. Dla zwiedzających wystawę biuro programu “Niepodległa” przygotowała okolicznościowe gadżety, które będzie można otrzymać podczas spotkań “Biblioteki pod chmurką” oraz w Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich.

 

Data

Sie 01 2019 - Wrz 02 2019

Czas

All Day

Koszt

Darmowy

Lokalizacja

Park przy Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich
ul. Nałkowskiego 17, 05-200 Wołomin
Urząd Miejski w Wołominie

Organizator

Urząd Miejski w Wołominie
Telefon
22 763 30 00
Email
um@wolomin.org.pl
Strona WWW
https://www.wolomin.org
Skip to content