XVI Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych

Zapisy uczestników rozpoczną się od 28 czerwca (niedziela) od g. 20.00 WYŁĄCZNIE pod adresem bonskikarol@gmail.com. Należy podać imię i nazwisko kierowcy, markę pojazdu, rok jego produkcji, ilość członków załogi oraz miejscowość, z której wyruszy się na zlot. Pierwsze 40 załóg wpisujemy na listę startową, pozostałe wpisujemy zaś na listę rezerwową. Każdy otrzyma wiadomość zwrotną o przyznanym numerze startowym, bądź o znalezieniu się na liście rezerwowej.

Każda osoba, która trafi na listę startową w przeddzień zlotu otrzyma kartę drogową, którą należy wydrukować i na jej podstawie pokonać trasę rajdu i dotrzeć do mety w Broku. Oznaczone w karcie zostaną także godziny startu oraz przyjazdu na metę, jak również godziny otwarcia poszczególnych punktów z zadaniami, jakie znajdą się na trasie rajdu.

Od 1 lipca rusza zaś rezerwacja miejsc noclegowych w Nadbużańskim Ośrodku Edukacji w Broku. Ośrodek dysponuje ponad 100 miejscami noclegowymi w cenie od 40 zł za 1 osobę. Rezerwacji można dokonać pod nr telefonu: 517 424 422.

Zaznaczamy jednak, iż ze względu na sytuację epidemiologiczną powyższe ustalenia mogą ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych.

Data

Wrz 05 2020 - Wrz 06 2020
Expired!

Czas

All Day

Więcej informacji

Czytaj więcej

Organizator

Inny
REJESTRACJA