Rozkłady jazdy komunikacji miejskiej

Komunikację miejska na terenie gminy Wołomin obsługuje 5 linii dziennych oraz jedna nocna. Rozkłady jazdy dostępne są na przystankach oraz na stronie internetowej przewoźnika, dzięki czemu rozkład można sprawdzić bez wychodzenia z domu. Pokazujemy, jak to zrobić.
Krok 1.
Wszystkie rozkłady jazdy dostępne są na stronie WWW.WTP.WAW.PL po rozwinięciu zakładki „Rozkłady jazdy”, która znajduje się w menu po lewej stronie ekranu.
Krok 2.
Najszybciej znajdziemy interesujący nas rozkład, kiedy po kliknięciu w „Rozkłady jazdy” wybierzemy „LINIE”, a następnie zaznaczymy odpowiednią linię. Gminę Wołomin obsługują L35, L36, L37, L38 i L40 w ciągu dnia oraz N62 w nocy.

Uwaga! ZTM informuje, że od 30 stycznia (sobota) zmienia się rozkład przejazdów weekendów dla linii: L35, L36, L37, L38. Sprawdź rozkład.

L35: Wołomin, Szpital Powiatowy ↔ Stare Grabie

L36: Wołomin, Sokola ↔ PKP Zagościniec

L37: Leśniakowizna ↔ Turów

L38: Wołomin, Szpital Powiatowy ↔ Majdan

L40: PKP Wołomin ↔ Marki Cmentarz

N62: Warszawa, Dworzec Centralny ↔ Wołomin, os. Niepodległości

Krok 3.
Po wybraniu linii należy wybrać przystanek, na którym zamierzamy wsiąść do autobusu, zwracając uwagę na kierunek jazdy. Gotowe!

Rozkład jazdy linii “L40”

Rozkład linii L37

Rozkład linii L38

Schemat komunikacji miejskiej w gminach Wołomin i Kobyłka
Rozkłady jazdy komunikacji miejskiej

Na terenie Gminy funkcjonuje również komunikacja prywatna. Poniżej znajdziesz rozkłady:

Autobusy STALKO

Autobusy Racbus (Wołomin ↔ Radzymin)

Rozkład Jazdy (.PDF)

Przewozy Pasażerskie Autokarem Stanisław Sztuka oraz Międzynarodowy i Krajowy Transport Drogowy Osób i Rzeczy Piotr Nowak (Wołomin ↔ Radzymin)

Rozkład jazdy (.PDF)