Do Parku im. Wodiczki powróciły „Stare i nowe potyczki podwórkowe”!

Do Parku im. Wodiczki powróciły „Stare i nowe potyczki podwórkowe”!

Rozpoczęły się wakacje, a to czas na odpoczynek i zabawę. Po zeszłorocznym sukcesie projektu „Stare i nowe potyczki podwórkowe”, Fundacja Myśliciele ponownie rozpoczęła organizację serii spotkań dla najmłodszych mieszkańców Wołomina i ich opiekunów. Fundacja zaprasza do wspólnych gier i zabaw podwórkowych głównie dzieci w wieku 4–11 lat, ale mile widziani są wszyscy. Projekt ze względu na miejsce realizacji kierowany jest przede wszystkim do mieszkańców terenu objętego rewitalizacją w ramach programu „Wołomin–Odnowa”.
W zaplanowanym cyklu odbędzie się 7 trzygodzinnych otwartych dla wszystkich spotkań. Jeśli pogoda pozwoli, to co tydzień w środę będziemy mogli zagrać w piłkę, podchody, bulę, ringo, mollky, mega domino czy zabawić się w berka, w klasy lub poszaleć ze skakanką. Mamy za sobą już pierwsze środowe zabawy. Frekwencja dopisała. Było dużo radości i śmiechu. W zawodach przeciągania liny: dzieci kontra dorośli, padł remis. Na rewanż i inne zabawy zapraszamy 13 lipca od godz. 11.00 oraz w kolejnych terminach: 20 i 27 lipca a także 3, 10 i 17 sierpnia. W przypadku deszczu spotkania będą mogły być przełożone na inny dzień, o czym będziemy informować.

dzieci bawiące się w parkuDo Parku im. Wodiczki powróciły „Stare i nowe potyczki podwórkowe”!Do Parku im. Wodiczki powróciły „Stare i nowe potyczki podwórkowe”!