Dni otwarte w wołomińskiej Przystani Lokalnych Inicjatyw

fotografia z 7 postaciami

W Wołominie od 9 marca br. mamy nowe miejsce emanujące energią i inicjatywami. Zgodnie z zapowiedzią, Przystań Lokalnych Inicjatyw w lokalu 208 na ul. Wileńskiej 32 rozpoczęła oficjalnie swoją działalność. Do Przystani „zacumować” może każdy mieszkaniec pragnący rozwijać swoje zainteresowania, rozszerzać swoje horyzonty myślowe, trenować nowe techniki logiczne, uczestniczyć w różnych warsztatach.

Oferta przeznaczona jest dla szerokiego spektrum społecznego od najmłodszych do seniorów. W lokalu mogą zostać zorganizowane spotkania, wydarzenia z inicjatywy samych mieszkańców. Z pierwszych obserwacji wynika, że istnieje duże zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia. Jesteśmy przekonani, że będzie ono cieszyć się dużym zainteresowaniem. Zachęcamy gorąco do odwiedzenia ośrodka jeszcze w tych dniach w ramach tygodnia otwartego od 10 do 14 marca br. Funkcjonowanie ośrodka koordynuje Fundacja Rozwoju Myśli Logicznej „Myśliciele”.

Organizatorzy promują swój start pod hasłem „Poznajmy się w Przystani!” Wśród najbliższych propozycji można znaleźć między innymi zajęcia z podstaw kodowania, warsztaty przyrodnicze dla dzieci, warsztaty rękodzielnicze dla dzieci szkolnej i młodzieży czy trening logiczny dla dorosłych. Zwróćmy uwagę jak sympatyczne projekty czekają na nas w Przystani, choćby „Maluszkowy Świat”, „Łamigłówki małej główki”, „Dojrzała Logika”, „Kolorowy Zawrót Głowy”, „Dziergaj z Karuzelą” i wiele innych. Pomysłów jest bez liku. Gratulujemy inwencji i trzymamy kciuki za pasjonatów z Przystani.

 

Kategoria: