Dołącz do Komitetu Rewitalizacji

Dołącz do Komitetu Rewitalizacji

Rozpoczynamy nabór do Komitetu Rewitalizacji na kolejną kadencję 2024-2027. Jeżeli jesteście Państwo związani z obszarem rewitalizacji i chcecie działać na rzecz rozwoju centrum naszego miasta – to jest to zaproszenie właśnie dla Was!

Komitet Rewitalizacji jest organem społecznym, który reprezentuje między innymi mieszkańców ze strefy rewitalizacji, przedsiębiorców, właścicieli nieruchomości oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Ze względu na swój kompleksowy charakter komitet jest unikalnym przekaźnikiem oczekiwań społecznych wobec władz gminnych i odwrotnie. Szczególnie teraz, gdy jesteśmy na etapie aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji, Wasz głos jest bardzo ważny.

Nabór prowadzimy do 20 lutego 2024 roku.

Spotkania komitetu to także możliwość współpracy interesujących osób z różnych kręgów zawodowych. Spotkania odbywają się w miarę potrzeb, cyklicznie jednak nie rzadziej niż raz na 6 miesięcy.
Do tej pory Komitet Rewitalizacji Gminy Wołomin działał naprawdę prężnie i liczymy na to, że utrzyma swój dynamiczny charakter, a nawet pójdzie o krok dalej – czego sobie i Państwu serdecznie życzymy!

Szczegóły dotyczące naboru do Komitetu Rewitalizacji znajdziecie Państwo poniżej. Dokumenty (pobieranie pliku rozpocznie się po kliknięciu na link):
Zarządzenie nr 40/2024 oraz ogłoszenie o naborze (.pdf 756 KB)
Regulamin (.pdf 153 kB)
Załącznik nr 1 do Regulaminu – formularz zgłoszeniowy – deklaracja (.odt 20 KB) (.pdf 126 KB)
Załącznik nr 2 do Regulaminu – organizacje pozarządowe (.odt 13 KB) (.pdf 55 KB)
Załącznik nr 3 do Regulaminu – mieszkańcy, przedsiębiorcy i inni (.odt 14 KB) (.pdf 42 KB)
Załącznik nr 4 do Regulaminu – przedstawiciele szkół, wspólnot mieszkaniowych, Wołomińskiej Rady Seniorów, Młodzieżowej Rady Miasta (.odt 14 KB) (.pdf 57 KB)

W razie pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Planowania Rozwoju i Rewitalizacji UM tel. 22 763 30 00 wew. 245, e-mail: rewitalizacja@wolomin.org.pl