Szkolenie dla NGO

Odczytywanie społecznych potrzeb mieszkańców w sieci. Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla NGO

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wołomińskich organizacji pozarządowych do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Odczytywanie społecznych potrzeb mieszkańców w sieci”, które odbędzie się 28 lutego 2023 r. o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Wołominie, ulica Mariańska 7 (sala widowiskowa). Spotkanie poprowadzi doświadczony szkoleniowiec Anna Ryczek.

ZAPISY NA SZKOLENIE

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Prosimy o imienne potwierdzenie udziału w szkoleniu do dnia 24.02.2023 r. do godz. 14:00 pod adresem: olga.ludwiniak@wolomin.org.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do udziału w szkoleniu – wspólnie celebrujmy Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych.

Dzięki szkoleniu osoby zaangażowane w działalność lokalnych organizacji pozarządowych na terenie Gminy Wołomin dowiedzą się jak budować sieć lokalnej dystrybucji, w celu uzyskania lepszego skutecznego zasięgu i zaangażowania mieszkańców. Szkolenie prowadzone jest na zanalizowanych profilach organizacji pozarządowych. Uczestnicy dowiedzą się jak różnicować treści w oparciu o charakter działalności i zasięg.

Oferowane szkolenie jest kompleksowym spotkaniem zaplanowanym w oparciu o 3 komponenty szkoleniowe:

  • Skuteczna dystrybucja treści NGO w lokalnymi internecie.
  • NGO hejt management.
  • Gdzie i dla kogo prowadzić skuteczną komunikację w mediach społecznościowych.

Anna Ryczek – prezes zarządu Samorządowe Internety sp. z o.o. oraz Fundacji Europejski Instytut Rzetelnej Komunikacji, dyrektor wykonawczy projektu Local-SoMe – Samorządowego Kongresu Internetu i Mediów Społecznościowych. Specjalista w dziedzinie budowy wizerunku marki w Internecie, budowy i prowadzenia kampanii CSR oraz komunikacji kryzysowej. Doświadczenie zdobywała jako urzędnik w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, następnie przez 15 lat pracownik Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. odpowiedzialny m.in. za komunikację z kluczowymi klientami oraz CSR pracowniczy. Równolegle w latach 2009 – 2015, zaangażowana w działalność organizacji pozarządowych. Autorka i koordynator wielu projektów realizowanych m.in. z programu PO FIO, POKL oraz Fundację Batorego.

Data

lut 28 2023
Expired!

Czas

17:00 - 18:00
Kategoria
Urząd Miejski w Wołominie

Organizator

Urząd Miejski w Wołominie
Telefon
22 763 30 00
Email
um@wolomin.org.pl
Strona WWW
https://www.wolomin.org