IV Wołomińska Potańcówka połączyła pokolenia

IV Wołomińska Potańcówka połączyła pokolenia

Sobota 21 września 2019 r. była kolejnym dniem, kiedy świętowano obchody 100-lecia nadania praw miejskich Wołominowi. Ten obfitujący w wydarzenia dzień zakończyła IV Międzypokoleniowa Wołomińska Potańcówka, która miała miejsce w Parku im. Bohdana Wodiczki.

Impreza przyciągnęła do parku liczne grono mieszkańców w różnym wieku, którzy chętnie skorzystali z możliwości zabawy przy granej na żywo muzyce. Do tańca porywały wołominiaków utwory w stylu retro wykonywane przez zespół muzyczny Czarne Lwy z Przedmieścia. Na parkiecie bawiły się zarówno dzieci, nastolatkowie, jak i seniorzy, co jest najlepszym dowodem na to, że dobra zabawa połączyła pokolenia. Namiot rozłożony nad parkietem okazał się niepotrzebny – aura była bardzo łaskawa i mimo niepokojących prognoz nie spadała ani jedna kropla deszczu. W trosce o dobre samopoczucie uczestników imprezy serwowano gorącą czekoladę, kawę i herbatę.

Lato w Wołominie pożegnaliśmy tanecznym krokiem. Organizacja potańcówki była możliwa dzięki wsparciu finansowemu Województwa Mazowieckiego.

Kategoria: