Komitet Rewitalizacji Gminy Wołomin w nowym kształcie. Zaczynamy nabór!

Rysunkowy Henryk Wojciechowski zachęca do głosowania

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zaczynamy procedurę naboru do Komitetu Rewitalizacji na kadencję 2021 – 2023. Serdecznie zapraszamy tych obywateli, którym zależy na kształtowaniu rozwoju społecznego i estetycznego naszego miasta do zgłaszania swoich kandydatur. Wasze opinie w sprawie realizacji Gminnego Programu Rewitalizacji czy Specjalnej Strefy Rewitalizacji będą bardzo ważne dla kształtu przyszłych przeobrażeń centrum Wołomina a także dadzą możliwość wpłynięcia na poprawę ładu funkcjonalno-przestrzennego i poprawę jakości życia mieszkańców. Spotkania komitetu to także możliwość współpracy interesujących osób z różnych kręgów zawodowych.

W nowej kadencji planujemy także organizować wizyty studyjne w innych gminach i podpatrzeć tam różne realizowane projekty ze rewitalizowanych obszarów. Komitet będzie też gościć aktywistów oraz specjalistów z innych gmin.

Nabór prowadzimy do 1 lutego 2021 r. Formularz zgłoszeniowy – deklarację kandydata znajdziecie Państwo poniżej. Zwracamy uwagę na różne kategorie grup kandydowania (zał. 2,  3 lub 4).

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że spotkania Komitetu nie będą czasowo kłopotliwe. Odbywać się będą w miarę potrzeb cyklicznie co kilka miesięcy.

W razie pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Planowania Rozwoju i Rewitalizacji UM tel. 22 763 30 00 wew. 245,  e-mail: rewitalizacja@wolomin.org.pl

Kategoria: