Nabór uzupełniający do Komitetu Rewitalizacji Gminy Wołomin

Grafika do naboru - komitet rewitalizacji

Miło nam poinformować, że Komitet Rewitalizacji z impetem rozpoczął swoje działania w nowej kadencji. Odbyło się już kilka interesujących spotkań. Zainicjowano nowe projekty, które powinny pozytywnie zmienić estetykę i ład funkcjonalno-przestrzenny naszego miasta. Liczne wyzwania i zadania rewitalizacyjne powodują jednakże, że Komitet zdecydował o rozszerzeniu swojego składu.

W tym celu zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Wołomina uruchomiona została dodatkowa procedura naboru kandydatów do Komitetu Rewitalizacji na lata 2021 – 2023.

Ponownie serdecznie zapraszamy tych obywateli, którym zależy na kształtowaniu rozwoju społecznego i estetycznego naszego miasta do zgłaszania swoich kandydatur. Szczególnie zachęcamy do tego kroku przedstawicieli z kategorii – przedsiębiorcy.

Nabór kandydatów prowadzimy do 1 czerwca 2021 r.

Bardzo prosimy o zapoznanie się poniżej z treścią zarządzenia oraz ogłoszenia nr 166/2021 a także z regulaminem Komitetu oraz formularzem zgłoszeniowym – deklaracją kandydata (www.wolomin.org/komitet-rewitalizacji – aktywny link do strony).

Dokumenty (pobieranie pliku rozpocznie się po kliknięciu na link):

W razie pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Planowania Rozwoju i Rewitalizacji UM tel. 22 763 30 00 wew. 245, e-mail: rewitalizacja@wolomin.org.pl