Wielki Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „DZIECI-DZIECIOM”

Wielki Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „DZIECI-DZIECIOM”
Wielkimi krokami zbliżają się zimowe turnieje AMP GOOL, które w tym roku nabiorą jeszcze większego znaczenia, niosąc za sobą pomoc najmłodszym oraz radość ! Jest to dla klubu szczególny turniej, na który ma zaszczyt zaprosić Państwa, Prezes Klubu AMP GOOL – Pan Jakub Szcześniak:  „Misją naszego klubu jest to, aby aktywizować jak największą grupę dzieci i młodzież do uprawiania sportu, a głównie piłki nożnej. Podjęcie współpracy z Fundacją „Słyszę-Mówię-Czuję” jest dla nas wyjątkową misją – dzięki, której uda nam się pomóc podopiecznym fundacji zorganizować zajęcia sportowe. Dla dzieci objętych opieką fundacji będzie

to spełnienie marzeń, a dla nas wyjątkowe zadanie do wykonania – bo hasłem przewodnim naszego klubu jest: SPEŁNIAĆ PIŁKARSKIE MARZENIA DZIECI. Pomóżmy im realizować te marzenia ! Gorąco zachęcam wszystkich naszych zawodników, Rodziców/ Opiekunów oraz kibiców do udziału w naszych turniejach, tym razem pod hasłem „Dzieci-Dzieciom”! ”

Turnieje Eliminacyjne odbędą się w trzech miejscowościach: w Stanisławowie Pierwszym, Wołominie oraz w Wyszkowie. Jak co roku dla naszych Młodych Piłkarzy czekają nie lada atrakcje. Całość imprezy okraszona będzie oprawą muzyczną, niespodziankami, przeprowadzona zostanie licytacji koszulki z podpisami Piłkarzy Legii Warszawa oraz loteria (dochód z licytacji oraz loterii przeznaczony będzie na organizację zajęć piłkarskich dla podopiecznych fundacji). W tych dniach ponad 900 zawodników poczuje się jak na Mistrzostwach Świata !

Podobnie jak na poprzednich turniejach – początek rozgrywek to zmagania najmłodszych uczestników rocznik 2009/2010, następnie na boisku spotkają się zawodnicy z roczników 2007/2008 i na końcu chłopcy z rocznika 2004/2005/2006.

Turniej Eliminacyjny w Wołominie odbędzie się na hali sportowej w Zespole Szkół nr 1, ul. M. Sasina 33 już w najbliższą sobotę – 21.01.17r. Start rozgrywek o godzinie 9:00! Zwycięzcy z poszczególnych Turniejów Eliminacyjnych spotkają się podczas Wielkiego Finału 4 Lutego w Wołominie. Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie do aktywnego udziału w wydarzeniu.

Kategoria: