Wracają stare i nowe potyczki podwórkowe

Wracają stare i nowe potyczki podwórkowe

Zaczynają się wakacje, a to znaczy, że w centrum Wołomina ruszają najlepsze zabawy podwórkowe w mieście – od czwartku 27 czerwca startują Stare i nowe potyczki podwórkowe. Jest to cykl zabaw międzypokoleniowych organizowanych przez Fundację Rozwoju Myśli Logicznej „Myśliciele” w ramach minigrantów Wołomin Odnowa: wsparcie projektów lokalnych – edycja 2024 na terenie objętym Gminnym Programem Rewitalizacji.

Zapraszamy do zabawy w wakacyjne czwartki od 27 czerwca do 8 sierpnia włącznie w godzinach 11.00-14.00 do Parku Wodiczki. Udział w zabawach jest otwarty, a do udziału zapraszamy dzieci w przedziale wiekowym 5-12 lat, ale oczywiście wszystkie dzieci bez względu na wiek znajdą dla siebie atrakcje. Dla rodziców z maluszkami czekać będą kocyki z różnymi aktywnościami. Standardowo do zabawy zapraszani są opiekunowie – rodzice, babcie i dziadkowie. Projekt jest realizowany z powodzeniem od 2021 roku. W tej edycji będzie można poskakać na skakance, zagrać w gumę, w berka, w klasy, ciuciubabkę czy grę dobble XXL. Mnóstwo radości i śmiechu gwarantowane 🙂

Projekt jest realizowany w ramach minigrantów Wołomin Odnowa: wsparcie projektów lokalnych – edycja 2024 na terenie objętym Gminnym Programem Rewitalizacji.