[Edit] MIEJSCA WYCZERPANE – Wyrusz z nami na jubileuszowy rajd rowerowy

Rajd rowerowy

[EDIT] Jesteśmy absolutnie zachwyceni ogromnym zainteresowaniem naszym X Międzypokoleniowym Rajdem Rowerowym! Wszystkie miejsca zostały już zajęte. Dziękujemy Wam za tak entuzjastyczną odpowiedź i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich na trasie!


Już w sobotę 6 lipca br. wyruszy w trasę X Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy, organizowany we współpracy z Wołomińską Radą Seniorów. Startujemy o godzinie 11.00 z parkingu PKP przy ulicy Laskowej w Wołominie i jedziemy do Centrum Rekreacji MainEvent w Rasztowie.  Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy. Wyrusz z nami!

Trasa licząca 16 km poprowadzi nas z Wołomina głównie ulicami i ścieżkami rowerowymi, ale też drogami leśnymi i malowniczym Szlakiem Pierwszej Linii Polskiej Obrony Warszawy 1920 r. Szlak rajdu jest przyjemny i niezbyt wymagający, jedynie odcinek około 1 km może wymagać większego wysiłku, bo jest to leśna, piaszczysta droga. Metą tegorocznego, już dziesiątego rajdu, będzie MainEvent w Rasztowie, który jest partnerem wydarzenia. Tam na uczestników czekać będzie poczęstunek z grilla w miłych okolicznościach przyrody – w wiacie na plaży. Obok wiaty do naszej dyspozycji będzie również boisko do siatkówki plażowej, więc mali i więksi uczestnicy rajdu będą mogli pograć, a może nawet rozegrać międzypokoleniowy mecz. Na terenie centrum rozrywki znajduje się też zbiornik wodny, w którym można zamoczyć nogi, ale na własną odpowiedzialność, bo obiekt nie ma ratownika. Jest również beach bar, w którym dorośli mogą kupić coś orzeźwiającego alkoholowego, bo na teren obiektu nie można wnosić własnego alkoholu i napojów.

UWAGA: Powrót do Wołomina we własnym zakresie.

Aby zapisać się na rajd należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy:

✅ mailowo na adres: rewitalizacja@wolomin.org.pl,

✅ osobiście do pok. 202 (II piętro) w Urzędzie Miejskim w Wołominie.

Zapisy przyjmujemy do środy 3 lipca 2024 r. do godziny 16.00.


Do pobrania:

Regulamin X Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego (.pdf, 563 kB)

Formularz zgłoszeniowy (.pdf, 525 kB)

Plakat (.jpg, 350 kB)

Organizatorem X Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego jest Wołomińska Rada Seniorów we współpracy z Gminą Wołomin. Partnerem wydarzenia jest MainEvent Centrum Rozrywki w Rasztowie.