Znamy zwycięskie społeczne wnioski na rok 2020

Znamy zwycięskie społeczne wnioski na rok 2020

Mieszkańcy wybrali najlepsze społeczne wnioski do budżetu Gminy Wołomin na rok 2020. To wspaniałe pomysły na rozwój naszego miasta, które zrealizujemy w przyszłym roku.

– Pomimo trudności z tegorocznym Wołomińskim Budżetem Obywatelskim, udało nam się z sukcesem przeprowadzić procedurę wyboru społecznych wniosków do budżetu Gminy Wołomin na rok 2020. Dziękuję wszystkim mieszkańcom za zaangażowanie – zawsze mogę na Was liczyć. Szczególnie gratuluję zwycięzcom oraz każdemu kto oddał swój głos w głosowaniu. Po raz kolejny zrealizujemy Wasze fantastyczne pomysły na rozwój Naszego Wołomina – mówi burmistrz Elżbieta Radwan.

Na podstawie Lista rankingowa projektów (PDF, 3 MB) i uwzględniając środki finansowe, które zostały przeznaczone na realizację zadań w danej kategorii, Burmistrz Wołomina ogłasza Listę projektów rekomendowanych do realizacji (PDF, 374 KB).

W tym roku mieszkańcy mogli zagłosować na najlepsze społeczne wnioski do budżetu Gminy Wołomin na rok 2020 wypełniając kartę do głosowania elektronicznie lub tradycyjnie za pomocą karty papierowej. Głosowanie trwało od 5 czerwca 2019 r. do 1 lipca 2019 r. Oddano łącznie 17 312 głosów na 5 656 kartach do głosowania (w tym na 1 978 kartach elektronicznych oraz na 3 678 kartach papierowych).

Łącznie zrealizowanych zostanie 31 projektów, w tym:
1. w kategorii Przestrzeń Publiczna – 11 projektów
2. w kategorii Aktywny Mieszkaniec – 12 projektów
3. w kategorii Wołomin: Odnowa – 8 projektów

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i oddane głosy!

Kategoria: