15 lutego to ostateczny termin płatności niektórych podatków!

15 lutego to ostateczny termin płatności niektórych podatków!

Nikt nie lubi płacić podatków, lecz dzięki tym środkom możemy realizować potrzeby mieszkańców naszej wołomińskiej wspólnoty – budujemy i modernizujemy szkoły i przedszkola, drogi oraz realizujemy inne potrzebne mieszkańcom inwestycje.

Przypominamy, że 15 lutego 2018r. mija ostateczny termin płatności:
– podatku od nieruchomości i leśnego za luty dla osób prawnych, jednostek organizacyjnych oraz spółek nieposiadających osobowości prawnej;
– 1 raty podatku od środków transportowych,
oraz obowiązku informacyjnego dotyczącego złożenia deklaracji na podatek od środków transportowych na dany rok podatkowy dla osób fizycznych i osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, będących właścicielami środków transportowych.

Wpłat można dokonywać w dogodnej dla siebie formie:
• Gotówką lub kartą w kasie Urzędu Miejskiego w Wołominie przy ul. Ogrodowej 4 w godzinach: pon 9-18:15, wt-czw 8-15:15, pt 8-13:15
Zachęcamy do dokonywania wpłat bezgotówkowo (np. przy pomocy karty płatniczej), dzięki czemu możemy wygrać dla uczniów z naszej gminy atrakcyjny sprzęt!
• W siedzibie banku lub na poczcie, płacąc gotówką lub przelewem,
• Przy pomocy bankowości elektronicznej swojego banku.

W przypadku pytań dotyczących spraw podatkowych zachęcamy do kontaktu w godzinach pracy Urzędu z pracownikami Wydziału Opłat i Podatków Lokalnych:
Podatek od nieruchomości – 22 763 30 39
Podatek od środków transportowych – 22 763 30 39

Kategoria: