26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej – przeżyjmy to jeszcze raz

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej - przeżyjmy to jeszcze raz

Za nami fantastyczne wydarzenie – 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy naszej gminy nie zawiedli, i jak co roku, tłumnie uczestniczyli w atrakcjach zorganizowanych przez oba sztaby działające na terenie gminy: WOŚP Duczki i WOŚP Wołomin. Dzięki wielkiej mobilizacji i szczodrości naszej lokalnej społeczności zebrano ponad 220 tysięcy złotych.

Sztaby zachęcały mieszkańców do uczestnictwa i wspierania WOŚP zapewniając bogaty program atrakcji. Był bal dla dzieci, kabaret, liczne pokazy umiejętności oraz wspaniałe koncerty. Odbył się pierwszy wołomiński Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą”. Miały miejsce licytacje wielu efektownych fantów, spośród których, najwyższą kwotę osiągnęło „złote serduszko” wylicytowane za 20 tysięcy złotych. Dzień tradycyjnie zakończył się spektakularnym „światełkiem do nieba”.

Oprócz niebagatelnej sumy jaką udało się zebrać podczas tegorocznego Finału WOŚP udało się też, po raz kolejny, poczuć tę wspaniałą atmosferę i zjednoczyć w szczytnym celu. Za to wszystko bardzo dziękujemy wspaniałym organizatorom, wytrwałym i dzielnym wolontariuszom oraz wszystkim mieszkańcom.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii:

Kategoria: