55 drzew na 55-lecie Przedszkola nr 6!

jarzębina

Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 55-lecia Przedszkola numer 6 im. „Bajka” w sąsiedztwie nowej siedziby placówki zostanie posadzonych 55 drzew. A akcję włączyło się kierownictwo Urzędu Miejskiego oraz radni Pozytywnego Wołomina, którzy posadzą 5 jarzębin.

O udziale w akcji poinformowała burmistrz Elżbieta Radwan w swoim wpisie na Facebooku (link do wpisu):
„To już 55 lat Przedszkole nr 6 im. „Bajka” w Wołominie i pierwszy rok w nowej, pięknej siedzibie. Wiele lat, uśmiechów, wzruszeń i wychowanych pokoleń. Tak wspaniały jubileusz wymaga pięknej oprawy. Wspólnie z moim zastępcą Łukaszem Markiem i radnymi Pozytywnego Wołomina: Agatą Bochenek, Karolem Cudnym, Pawłem Kocikiem postanowiliśmy włączyć się w inicjatywę 55 drzew na 55-lecie Przedszkole nr 6 im. „Bajka” w Wołominie i posadzimy 5 z 55 drzew. Wybraliśmy jarzębinę, piękną i radosną jak nasze dzieci.
Razem odmienimy otoczenie Przedszkola dla tych i dla przyszłych pokoleń. 55 drzew to wspaniały początek! Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa! Czekamy na decyzję sekretarz gminy Małgorzaty Izdebskiej, która waha się jeszcze między klonem a platanem.”