Świetne wyniki Klubu SameJudo na Judo Baltic Cup

Weekend od 31.05 do 02.06 był dla zawodników Klubu SameJudo niezwykle owocny. Wzięli udział w turnieju Judo Baltic Club w Gdyni, gdzie wielu z nich zaprezentowało się wyśmienicie.

Rekiny z kategorii U11 oraz U 13 zajęły drugie miejsce.

W ramach Judo Baltic Cup był rozgrywany „Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Młodzików”. Młodziki z SameJudo zaliczyli świetny występ – zdobyli aż 10 medali oraz 5 miejsc punktowanych i pokazali kawał dobrego judo.

Maja Morawska, kat. 63 kg

Tego dnia odbył się również Puchar Polski Juniorów, w którym Kamil Dolota wywalczył brązowy medal. Po dwóch dniach zmagań Klub zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej na 164 kluby.

Trzeciego dnia odbył się Puchar Polski Kadetów. Dwóch zawodników stanęło na podium – Albert Pak zdobył srebrny medal, Wojciech Ferenc został zwycięzcą w swojej kategorii.

Gratulacje dla zawodników, rodziców i wszystkich trenerów, którzy ciężko pracują na sukcesy swoich podopiecznych.