Aktualizacja Gminnego Programu Rewitalizacji – spotkajmy się!

zdjęcie ul. Warszawskiej

Wołominianie!

Rozpoczynamy konsultacje aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji. Za nami część ewaluacyjna i diagnostyczna teraz czas przejść do konkretów.

Jak ma wyglądać nowy GPR? Czy powinny się tam znaleźć nowe przedsięwzięcia? Czy od 2017 roku pojawiły się nowe wyzwania? Jeżeli tak, to które są priorytetowe? Zapraszamy na spotkania warsztatowe, podczas których wspólnie wytyczymy przyszłe kierunki wołomińskiej rewitalizacji.

Gdzie i kiedy możecie się z nami spotkać:

  • warsztaty dla przedsiębiorców z obszaru rewitalizacji  – 4 października 18.00 Stara Elektrownia , ul. Daszyńskiego 3,
  • mobilny punkt konsultacyjny – 5 października od 14.00 park Wiktoryn, róg ul. Legionów i Wileńskiej,
  • warsztaty dla mieszkańców  – 11 października 18.00 Stara Elektrownia , ul. Daszyńskiego 3.

Dodatkowo pomysły i uwagi można zgłaszać:

  • mailowo rewitalizacja@wolomin.org.pl
  • w punkcie konsultacyjnym w Wydziale Planowania Rozwoju i Rewitalizacji, II piętro, pokój 202, Urząd Miejski w Wołominie

Prosimy również o wypełnienie poniższej ankiety. Informacje zbieramy anonimowo do 13 października 2023 r. i posłużymy się nimi aktualizując Gminny Program Rewitalizacji.

ANKIETĘ wypełnisz TUTAJ (bezpośredni link do ankiety)

Rewitalizacja to działanie, którego powodzenie zależy od nas wszystkich – mieszkańców całego miasta, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, placówek edukacyjnych, instytucji kultury i samorządu!

Obszar rewitalizacji wynosi 58,4 ha co stanowi 4% całkowitej powierzchni Wołomina, jednocześnie jest to obszar o wysokiej gęstości zaludnienia. To centrum naszego miasta obejmujące „wołomińską starówkę”.