Charytatywny Turniej Auto-Wimar “Dzieci-Dzieciom, razem dla Jakuba”

Charytatywny Turniej Auto-Wimar “Dzieci-Dzieciom, razem dla Jakuba”

W niedzielę 2 lutego zakończył się ostatni z trzech turniejów finałowych z cyklu “Dzieci-Dzieciom, razem dla Jakuba” #GramyOdSerca. Organizowany przez Klub Sportowy Akademia Młodego Piłkarza AMP GOOL. Współorganizatorem Charytatywnego Turnieju Skoda Auto-Wimar był Powiat Wołomiński.

Od godziny 9.00 na hali Zespołu Szkół nr 1 w Wołominie rywalizację rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2013 i 2014. Gościnnie pojawiły się także trzy zespoły reprezentujące partnera turnieju, Legia Soccer Schools. Mecz poprzedziła żywiołowa rozgrzewka poprowadzona przez trenerkę Studia Duczki, co pozwoliło małym piłkarzom odpowiednio przygotować się do trudów turnieju. Byliśmy świadkami wielu interesujących meczów i mnóstwa bramek, które były swoistymi wisienkami na torcie naszej wspólnej zabawy. Między meczami prowadzono liczne licytacje i loterie fantowe, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie Jakuba Pawłowskiego. W przerwach piłkarze mogli skorzystać z rozrywek dodatkowych, dmuchańców czy boiska do gry “jeden na jeden”. Wszystko zakończył pokaz z udziałem Legionisty Misia Kazka i Pawła Skóry Mistrza Freestyle Football.
Około godziny 15 rozpoczęliśmy ceremonię rozdania nagród, którą swoją obecnością zaszczycił nasz bohater Kuba wraz z mamą. Nagrody wręczał współorganizator Turnieju, Starosta Wołomiński Adam Lubiak, a także piłkarz Legii Warszawa Mateusz Wieteska. Wszystkie drużyny mogły cieszyć się pucharem oraz pamiątkowym medalem, gdyż na tym etapie każdy biorący udział jest zwycięzcą!
Prezes Zarządu Akademii Młodego Piłkarza GOOL Jakub Szcześniak pogratulował wszystkim nagrodzonym zawodnikom wspaniałych meczów, które mogliśmy dzięki nim oglądać, podziękował też wszystkim zgromadzonym, a także osobom, instytucjom i firmom zaangażowanym w organizację Turnieju Charytatywnego Skoda Auto-Wimar “Dzieci Dzieciom, razem dla Jakuba” To wspaniałe, że po raz kolejny udało się pomóc! Razem możemy więcej! Dziękujemy!

W turnieju wzięły udział zespoły min.: z Wyszkowa, Kobyłki, Starego Bosewa, Warszawy, Zabrańca, Leśniakowizny, Klembowa, Siedlec, Tłuszcza, Duczek, Wołomina, Łosic i Mińska Mazowieckiego

Zobacz zdjecia z wydarzenia:

Organizator:
Akademia Piłkarska AMP GOOL

Współorganizator:
Starosta Powiatu Wołomińskiego Sz. Pan Adam Lubiak
Powiat Wołomiński
Burmistrz Wołomina Sz. Pani Elżbieta Radwan
Gmina Wołomin

Sponsor Tytularny Cyklu “Dzieci-Dzieciom, razem dla Jakuba:
Skoda Auto-Wimar – blisko Ciebie

Patronat:
Amp Futbol Polska
Polski Związek Piłki Nożnej Piłka dla wszystkich Łączy nas piłka

Sponsor:
Huta Szkła “TERMISIL Glass Sp. z o.o.”

Partnerzy:
Fundacja Legii
Legia Soccer Schools
Świat Rowerów i Nart – Wołomin
beactiveshop.com
Premier Sport
Akademia Siatkówki As Wołomin
Legia Amp Futbol
www.goolshop.pl
Goalkeeper School
Meet & Fit – Slow Food (Warszawa Grzybowska 3)
Zespół Szkół nr 1 w Wołominie
Studio Duczki

Patroni medialni:
Powiatowa
Życie Powiatu na Mazowszu
Wieści Podwarszawskie
WWL24
Radio FAMA Wołomin 94,7 FM

Kategoria: