Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Dzieci-Dzieciom razem dla Kubusia”

Turniej charytatywny 2021

Wielkimi krokami zbliżamy się do V edycji Charytatywnego Turnieju „Dzieci-Dzieciom”. Celem tegorocznej edycji jest zbiórka funduszy na operację nogi 2-letniego Kubusia Rydzio, mieszkańca gminy Klembów, który urodził się z niedorozwojem kości udowej. Choroba pociąga za sobą szereg innych nieprawidłowości w budowie stawu biodrowego, a także znaczną różnicę w długości nóżek. Jest szansa na to, aby Kubuś był zdrowy i normalnie się rozwijał, ale do tego potrzebuje kilku operacji, których koszt wynosi w sumie ponad 500.000 zł. Już wcześniej ruszyła zbiórka na portalu „SIĘPOMAGA” (aktywy link do zbiórki), dzięki której dotychczas udało się zebrać blisko połowę wymaganej kwoty!

Poprzez organizację Charytatywnego Turniej Piłki Nożnej „Dzieci-Dzieciom razem dla Kubusia” Kontra 24 Cup 27.02.2021 i GreenBox Cup 28.02.2021 chcemy jeszcze bardziej nagłośnić akcję i pomóc w dalszej zbiórce.

Z całego serca zapraszamy do wsparcia naszej idei pomagania poprzez sport. Wspólnie liczymy, że uda nam się osiągnąć zamierzony cel. Dotychczas we wsparcie i promocję Turnieju, poprzez udzielenie patronatu, wsparcia finansowego, rzeczowego, informacyjnego lub organizacyjnego, włączyły się poniżej wymienione władze samorządowe, sponsorzy i partnerzy – za co serdecznie dziękujemy!!!

Turniej będzie można śledzić na kanałach ampgool. Poniżej zamieszczamy plan rozgrywek (kliknij na obraz, żeby go powiększyć).

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Dzieci-Dzieciom razem dla Kubusia”

Kategoria: