Dzień Kobiet w Miejskim Domu Kultury – relacja

Dzień Kobiet w Miejskim Domu Kultury – relacja

Niedzielne popołudnie 8 marca 2020 r. w Miejskim Domu Kultury w Wołominie należało zdecydowanie do Pań. By uczcić ten wyjątkowy dzień, Dzień Kobiet, przygotowano moc atrakcji, których wspólnym mianownikiem były „babskie sprawy”.

Zaczęliśmy o godzinie 15:00, by już o 15:30 okazać hojność serc i pomóc jednej z mieszkanek Wołomina – Beacie Połukard, walczącej z nowotworem. Dochód z charytatywnego treningu interwałowego zostanie przekazany właśnie na leczenie Pani Beaty.

Do wyjątkowej podróży po włoskich smakach zaprosiła zebranych Cristina Catese – rodowita rzymianka, fascynująca mieszanka temperamentu, kobiecości, stylu i miłości do piękna, która nie dość, że potrafi to wszystko połączyć, to wprost zaraża pasją i miłością do włoskiej kuchni.

Oprócz rozkoszy dla podniebienia znalazło się miejsce dla spotkań poświęconych ogólnie rozumianemu „beauty” oraz zdrowiu. Zgromadzone Panie miały szansę obejrzeć prezentację najnowszych trendów na wiosnę/lato 2020 w stylizacji paznokci oraz w makijażu, a także wysłuchać mini-wykładu na bardzo ważny temat „Dieta a profilaktyka raka piersi”.

Nie zabrakło cieszących oko stoisk z butami, biżuterią, pokazu bielizny, muzyki i konkursów. Specjalnie przygotowana kwiecista ścianka była znakomitym tłem dla pamiątkowych mini sesji fotograficznych, które na długo utrwaliły ten pełen wrażeń dzień.

Kulminacyjnym punktem Dnia Kobiet w Wołomińskim Domu Kultury był koncert Pań z zespołu Bardotka Trio, które jazzowo-swingującymi kawałkami wprawiły wszystkich w wyśmienity nastrój, prezentując to, co w kobiecej muzyce najpiękniejsze – wrażliwość i elegancką estetykę.

Chociaż nie mogli stawić się osobiście, Zastępcy Burmistrza Wołomina wraz z dobrymi życzeniami przekazali kwiaty i podziękowania na ręce Pań, dzięki którym Dzień Kobiet w Wołominie miał tak wspaniałą i bogatą oprawę – pani Dyrektor Marcie Rajchert i pracownicom Miejskiego Domu Kultury.

Krótki bilans – pełna sala, uśmiechnięte, piękne Panie i wspomnienia, które pozostaną na długo.

Cóż to był za dzień!

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Wołomina.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia:

Kategoria: