Dzień Otwarty w MDK w Wołominie

Dzień Otwarty w MDK w Wołominie

W niedzielę, 10 września Miejski Dom Kultury w Wołominie otworzył się na mieszkańców prezentując propozycję działań na nadchodzący rok edukacyjny. Podczas Dni Otwartych przygotowaliśmy wiele atrakcji – warsztatów, lekcji pokazowy, zajęć ruchowych, plener malarski, rękodzieło oraz strefę malucha. A to wszystko po to, aby móc przybliżyć naszą ofertę i pokazać jak fajnie i kreatywnie można spędzić czas w MDK rozwijając swoje pasje.

Wydarzenie rozpoczęło się od bajki dla dzieci pt. „Babroszki lecą w kosmos” oraz zabaw i animacji dla najmłodszych w wykonaniu aktorów z teatru TRIP. Spektakl odbył się w ramach znanego już cyklu „Teatralna Trzynasta”. Następnie można było uczestniczyć w pokazach sekcji MDK: karate, capoeiry, gimnastyki dla dzieci, zespołu tanecznego Shock Dance, zespołów tanecznych Remix i Szalone Dziewczyny, dziecięcego Zespołu Wokalnego, zajęć teatralnych, Latino Dance oraz Hip-Hopu. Właściwie w każdym zakątku MDK – zaczynając od parkingu i skweru przed budynkiem a kończąc na ostatnim piętrze, odbywały się prezentacje.
Podczas spotkania każdy znalazł coś dla siebie, najmłodsi uczestniczyli w warsztatach i zabawach a w tym czasie rodzice mogli swobodnie porozmawiać z instruktorami i zasięgnąć wiedzy na temat zajęć.
Cieszymy się, że Dzień Otwarty w MDK cieszył się dużym powodzeniem o czym świadczyła frekwencja podczas wydarzenia. Liczymy, że prezentowana przez nas oferta jest na tyle atrakcyjna, że każdy znalazł coś dla siebie. Do zobaczenia w MDK!

Kategoria: