Elżbieta Radwan nagrodzona tytułem „Lider z powołania”

Elżbieta Radwan nagrodzona tytułem „Lider z powołania”

Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan nagrodzona tytułem „Lidera z powołania”. To duże wyróżnienie za zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności, które dostrzega redakcja magazynu Why Story Polska.

O przyznanym wyróżnieniu burmistrz Wołomina poinformowała we wpisie na swoim profilu na portalu Facebook (aktywny link do wpisu):
„Redakcja prestiżowego, międzynarodowego Magazynu Why Story Polska nagrodziła mnie tytułem „Lidera z powołania” w kategorii Lider rozwoju regionalnego. To wielkie wyróżnienie dla całego zespołu dobrych i profesjonalnych ludzi, z którymi mam zaszczyt współpracować. To również wyraźny dowód na to, że Wołomin, który od lat podąża wytyczoną drogą, konsekwentnie się rozwija.
Dziękuję Wam drodzy mieszkańcy za rozmowy, inspiracje i zaangażowanie. Razem tworzymy lepszą przyszłość Wołomina. Razem możemy więcej!
Dziękuję za docenienie całej Kapitule Why Story Polska – to dla mnie zaszczyt, ale i zobowiązanie, aby w przyszłości nadal konsekwentnie działać na rzecz zrównoważonego rozwoju Wołomina.”