HUMAN SMART CITIES – nabór partnera do projektu

HUMAN SMART CITIES - nabór partnera do projektu

Gmina Wołomin przystąpiła do opracowania fiszki projektowej na potrzeby konkursu „HUMAN SMART CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”. W związku z szerokim zakresem prac poszukujemy partnerów, którzy wnieśliby do projektu zasoby: wiedzę, praktyczne doświadczenie i ekspertów, szczególnie w zakresie:

  • partycypacji społecznej ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań IT służących komunikacji, zabierania oraz agregowania danych, a także ich wizualizacji (mapa w trybie on-line)
  • gospodarki odpadami w tym działań innowacyjnych służących efektywnemu zarządzaniu procesem, selektywną zbiórką odpadów.

Nabór wniosków o udział w projekcie trwa do 22 września 2017 r. Będą rozpatrywane tylko wnioski złożone na poniższym formularzu. Gmina Wołomin rezerwuje sobie prawo do kontaktu z wybranymi oferentami w celu uszczegółowienia oferty.

Dodatkowe pytania prosimy kierować do Wydziału Planowania Rozwoju i Rewitalizacji na adres rewitalizacja@wolomin.org.pl lub pod adresem telefonu 22 763 30 17.

Formularz zgłoszeniowy (DOC, 15 KB)

 

Kategoria: