III Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

III Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

Uwaga! 3 lipca zakończyliśmy zapisy w związku z wyczepianiem limitu miejsc na rajd.

Już 6 lipca zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Międzypokoleniowego Rajdu Rowerowego organizowanego we współpracy z Wołomińską Radą Seniorów.

Startujemy spod Urzędu Miejskiego w Wołominie o godzinie 10.00 – przejeżdżamy przez miasto ulicą Legionów kierując się w stronę Leśniakowizny. Trasa jest w dużej części leśna, malownicza – chociaż ze względów pogodowych niełatwa. Susza spowodowała, że niektóre odcinki mogą, nawet dla wytrawnych rowerzystów, okazać się zbyt piaszczyste i rowery trzeba będzie prowadzić. Odwiedzimy okolice rezerwatu Mosty Kalińskie, przeprawimy się przez rzeczkę, miniemy stawy w Ossowie i dotrzemy do finału rajdu, czyli do Amazing Park przy ul. Wołomińskiej, gdzie planujemy poczęstunek i odrobinę rozrywki.

Zapisy trwają do 5 lipca godz. 16.00. Jak można się zarejestrować? W Wydziale Planowania Rozwoju i Rewitalizacji, pokój 210, II piętro UM Wołomin lub wypełniając nasz formularz i wysyłając na adres: rewitalizacja@wolomin.org.pl

Uwaga! Osoby, które zapiszą się do godziny 16.00 3 lipca zostaną objęte ubezpieczeniem (odpowiednio wcześniej musimy przekazać dane do ubezpieczenia). Zapisani po tym terminie jadą na własną odpowiedzialność.

Ponieważ urząd w piątki pracuje do godz. 14.00, osoby, które chcą zgłosić się w “ostatniej chwili” czyli po godz. 14.00 powinny zrobić to mailowo.

trasa rajdu

formularz zgłoszeniowy

regulamin

III Międzypokoleniowy Rajd Rowerowy

Kategoria: