III Wołomiński Festiwal Piwa i Dobrego Jadła i VI Potańcówka Międzypokoleniowa

III Wołomiński Festiwal Piwa i Dobrego Jadła i VI Potańcówka Międzypokoleniowa

Zapraszamy na III Wołomiński Festiwal Piwa i Dobrego Jadła, który w tym roku połączył swoje siły z VI Potańcówką Międzypokoleniową i Świętem Kolorów Holi. Czekają nas dwa dni wspaniałej zabawy! Zapraszamy na Plac 3 Maja oraz do parku Wodiczki!

Liczne konkursy „piwne”, licytacje zabytkowych kufli do piwa, pokazy i wykłady na temat warzenia piwa w warunkach domowych to tylko nieliczne z wielu atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy. Znajdziecie przepyszne jedzenie, które przygotują gminne Koła Gospodyń Wiejskich, a dla miłośników street foodu przyjadą food trucki z całej Polski. Zapowiada się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, pozytywnej, kolorowej energii i mnóstwo zabawy.

Festiwal zwieńczy VI Międzypokoleniowa Potańcówka, na którą zapraszamy w sobotni wieczór od godz. 18:00!
W tym roku bawimy się w rytmie tanecznych, szalonych przebojów lat 50. i 60. Do tańca porwą takie utwory jak: ,,Chłopak z gitarą”, ,,Nie bądź taki szybki Bill”, ,,O mnie się nie martw”, ,,Que sera, sera” i wiele innych. Wystąpią artyści scen polskich: Barbara Droździńska, Marek Ravski i Aurelia Sobczak. Zapewniamy wspaniałą zabawę, dużo radości i uśmiechu! Po występie artystów scen polskich będziemy kontynuować zabawę taneczną z DJem aż do godziny 22:00. Nie może Was zabraknąć!