Inżynierowie budownictwa zapraszają na bezpłatne konsultacje

Grafika - zaproszenie na dzień otwarty inżyniera budownictwa

Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa pn. „Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu – porozmawiaj o tym z inżynierem budownictwa”.

Wydarzenie odbędzie się 10 października w godzinach 14:00-18:00 w Urzędzie Miejskim w Wołominie (sala 106, I piętro). Wstęp wolny!

Inicjatorem akcji jest Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Podczas konsultacji eksperci Izby udzielą informacji z zakresu prawa budowlanego, dotyczących budowy i remontu domu. Zapraszamy również wszystkich, którzy planują zakup działki, budowę domu lub remont mieszkania. Eksperci poradzą również jak dokonać wyboru kierownika budowy, omówić właściwości dostępnych na rynku materiałów budowlanych oraz najnowszych technologii.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: w zakładce aktualności: https://maz.piib.org.pl/aktualnoci/1700-dzien-otwarty-inzynierow-budownictwa (aktywny link), na profilu Facebook MOIIB https://www.facebook.com/MazowieckaOIIB (aktywny link) oraz na plakatach informacyjnych.

Materiały (kliknij na poniższe łącze, aby rozpocząć pobieranie pliku):
informacja prasowa Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa