IV memoriał im. pułkownika Jarosława Florczaka – relacja

IV memoriał im. pułkownika Jarosława Florczaka - relacja

Po raz kolejny Patronat nad VI Memoriałem im. płk. Jarosława Florczaka objęła Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan. Współorganizatorem tegorocznego memoriału było Starostwo Powiatowe w Wołominie. Gościem specjalnym naszego siatkarskiego wydarzenia był Szef Wyszkolenia SOS Pan Waldemar Wspaniały. Był pod wrażeniem organizacji i poziomu zespołów biorących udział w tegorocznych rozgrywkach.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. I KS Bzura Ozorków
2. Jasieniak Gdańsk
3. II KS Bzura Ozorków
4. MOS WOLA WARSZAWA
5 I UKS Piątka Wołomin

Zespół I UKS Piątka jest on cały czas w fazie rozgrywek Kinder na Mazowszu i gra w tzw. złotej grupie. Trener Adam Sowa jest zadowolony z występu swoich zespołów zarówno pierwszego, drugiego jak i trzeciego. Nie oznacza to, że nie pozostał niedosyt. Pierwszemu zespołowi zabrakło naprawdę niewiele do strefy medalowej. Na parkiecie zaprezentowali się również najmłodsi – rocznik 2007. Są to podopieczni trenera Macieja Radziszewskiego. Możliwość pokazania swoich umiejętności mieli również podopieczni trenera Mariusza Firszta, na co dzień uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Wołominie.

Patronat nad tegorocznym memoriałem objęli:
Minister Sportu i Turystyki – Witold Bańka
Służba Ochrony Państwa
Polski Związek Piłki siatkowej który ufundował puchary medale i medale dla najlepszych czterech drużyn oraz statuetki dla najlepszych zawodników.
Mazowiecki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej
Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan
Sponsorami tegorocznego wydarzenia byli:
Fundacja Byłych Funkcjonariuszy BOR, Black – Falck , Unimot S.A Częstochowa, Work-Service S.A Warszawa, Centrum Piekarsko-Ciastkarskie Kalinka, ZEC Wołomin, Foto-Elka.

Patronat medialny objęli: Życie Powiatu i Radio Fama
Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny VII Memoriał płk. Jarosława Florczaka.

Zobacz relację z wydarzenia (kliknij na zdjęcie, żeby je powiększyć):

Kategoria: