Kobiecy Wieczór z Katarzyną Bosacką w bibliotece

Kobiecy Wieczór z Katarzyną Bosacką w bibliotece

Jedzenie to coś więcej niż tylko zaspokajanie głodu. To miłość, troska, obecność drugiego człowieka. Opowiadała o tym Katarzyna Bosacka- dziennikarka, autorka programów o tematyce zdrowia i urody, gość Kobiecego Wieczoru w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wołominie.

Publiczność jak zwykle dopisała i sala konferencyjna biblioteki wypełniła się po brzegi. Zgromadzeni goście z zainteresowaniem słuchali o zawodowych początkach Katarzyny Bosackiej, która ekspertem od żywności została trochę przez przypadek. Wnikliwa dziennikarka, matka czwórki dzieci, żona byłego ambasadora, wielbicielka dobrego jedzenia – każda z tych ról miała znaczenie, kiedy zaczęła szukać odpowiedzi na pytanie, co się stało z pysznym, polskim jedzeniem.

Goście mogli dowiedzieć się również, jak zauroczyć polską kuchnią dyplomatów, którzy jedli już prawie wszystko oraz jak zorganizować życie przy czwórce dzieci. Ważnym tematem spotkania były wspomnienia z życia na emigracji, które tylko z pozoru może wydawać się sielanką. Oczywiście było również pysznie i zdrowo. Jak na autorkę programów o tematyce żywienia przystało, otrzymaliśmy garść porad, które na pewno będą przydatne podczas codziennych zakupów. Jak co roku, tak i tym razem Kobiecy Wieczór był czasem spędzonym w doborowym towarzystwie i chwilą tylko dla siebie.

Serdecznie dziękujemy partnerom Kobiecego Wieczoru: „Zdrowy Sklep FROLA.PL”, Księgarnia MJ. oraz Państwu Monice i Jackowi Rzempołuch. Specjalne podziękowania dla burmistrz Elżbiety Radwan za wsparcie, obecność i objęcie wydarzenia patronatem.

 

Kategoria: