Bezpłatne badania USG dla dzieci z gminy Wołomin

dziecko

W sobotę 25 września 2021 roku po raz kolejny odwiedzi nas ambulans Fundacji Ronalda McDonalda! Będzie to już piąta wizyta specjalistów wyposażonych w sprzęt do diagnostyki obrazowej. Tym razem na bezpłatne badania USG zapraszamy dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat mieszkające na terenie gminy Wołomin. Do tej pory przebadaliśmy ponad 400 maluchów!

Żeby skorzystać z możliwości wykonania bezpłatnego badania USG należy się zarejestrować – zapisy będą prowadzone do wyczerpania limitu miejsc w poniedziałek 20.09 (w godz. 10:00-18:00) oraz wtorek 21.09 (w godz. 9:00-15:00) pod numerem telefonu 22 763 30 76. Przebadane zostaną wyłącznie zarejestrowane dzieci.

Badania będą wykonywane w ambulansie Fundacji, który 25 września zostanie podstawiony na parking przy Urzędzie Miejskim w Wołominie od strony ulicy Ogrodowej.

Pliki – kliknij na dokument aby rozpocząć jego pobieranie:
Wywiad epidemiologiczny dla Opiekuna dziecka i Pacjenta w zwiazku z zagrożeniem koronawirusem Sars-CoV-2 (.DOC)
Wywiad epidemiologiczny dla Opiekuna dziecka i Pacjenta w zwiazku z zagrożeniem koronawirusem Sars-CoV-2 (.PDF)
Oświadczenie w sprawie udzielenia zgody na przeprowadzenie badania, na wykorzystanie wizerunku i przetwarzanie danych osobowych w ramach programu „NIE nowotworom u dzieci”  (.DOC)
Oświadczenie w sprawie udzielenia zgody na przeprowadzenie badania, na wykorzystanie wizerunku i przetwarzanie danych osobowych w ramach programu „NIE nowotworom u dzieci” (.PDF)