Kolejny Kobiecy wieczór w Bibliotece za nami!

Kolejny Kobiecy wieczór w Bibliotece za nami!

Kobiecy wieczór w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej to już nasza tradycja! W tym roku zebrane panie odwiedziła aktorka teatralna i telewizyjna Justyna Sieńczyłło. Kobieta utalentowana, spełniona, świadoma, pełna pasji. Gwiazda odwiedziła Wołomin 22 marca.

Rozmowę o sile kobiet, marzeniach, kobiecej przyjaźni i miłości poprowadziła dyrektor placówki Izabela Bochińska. Pani Justyna pokazuje, że chcieć to móc, a marzenia są po to, aby je spełniać. Dowodem na to jest jej drugi dom, czyli „Teatr Kamienica”, który stworzyła wspólnie z mężem – Emilianem Kamińskim. Tę domową atmosferę poczuł każdy, kto chociaż raz miał okazję być na spektaklu przy al. Solidarności. Namiastkę teatru mogliśmy poczuć tego wieczoru również i my, podziwiając talent wokalny i aktorski pani Justyny, która znakomicie interpretowała wykonane utwory.

Kobiecy wieczór to również inspirujące rozmowy i spotkania z przedsiębiorczymi, aktywnymi kobietami. W tym roku podziwialiśmy rękodzielnicze cuda Iwony Oleksiuk, która oprócz talentu pisarskiego wykonuje również piękną biżuterię. Z kolei Małgorzata Skwierczyńska, właścicielka „Fabryki Królika”, zachwyciła nas kolorowymi pluszakami i dodatkami dla maluchów. Ze swoim aromatycznym stoiskiem, gościły u nas również panie z wołomińskiej herbaciarni „Czas na herbatę”. Kobiecy wieczór nie może się odbyć bez mężczyzn! Serdecznie dziękujemy wiceburmistrzowi Łukaszowi Markowi za obecność i obdarowanie naszych pań kwiatami.

Dziękujemy wszystkim paniom, goszczącym u nas podczas „Kobiecego wieczoru”, ponieważ to dzięki Waszej energii ten czas jest tak wyjątkowy i inspirujący do dalszych działań. Taką energią zawsze obdarza nas pani burmistrz Elżbieta Radwan, która swoją pracą pokazuje, że kobiety mają moc. Specjalne podziękowania składamy Monice Muczyńskiej-Rzempołuch, dobremu duchowi naszej biblioteki. O nasze podniebienia podczas piątkowego wieczoru zadbała „Gromulska. Piekarnia & Cukiernia” oraz „Fuzetea”.

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania:

Kategoria: