Konkurs na najładniejszą kartkę na Wielkanoc 2019

Konkurs na najładniejszą kartkę na Wielkanoc 2019

Zbliża się Wielkanoc, a z nią tradycyjnie już konkurs plastyczny, który polega na zaprojektowaniu okolicznościowej kartki. Do 22 marca 2019 roku czekamy na prace uczniów szkół z terenu gminy Wołomin przygotowane w 3 kategoriach:
Kategoria A – dla uczniów szkół podstawowych: kl. I-III,
Kategoria B – dla uczniów szkół podstawowych: kl. IV-VI
Kategoria C – dla uczniów szkół podstawowych: kl. VII-VIII oraz uczniów klas gimnazjalnych

Konkurs przeprowadzony jest w II etapach:
a) Etap wewnątrz placówki, w ramach którego Komisja konkursowa powołana przez Dyrektora Szkoły wybierze nie więcej niż 5 najlepszych prac w każdej kategorii spośród uczniów swojej szkoły i przekaże je do Urzędu Miejskiego w Wołominie.
b) Etap w Urzędzie Miejskim, w ramach którego Komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Wołomina wybierze 3 najładniejsze kartki świąteczne (po 1 w każdej kategorii wiekowej) oraz przyzna 6 wyróżnień (po 2 w każdej kategorii wiekowej) spośród dostarczonych prac.

Prace wyłonione w etapie wewnątrz placówki mogą składać wyłącznie pracownicy szkół w nieprzekraczalnym terminie do 22 marca 2019 roku włącznie w Wydziale Marketingu i Mediów (Urząd Miejski w Wołominie, pokój 202, 2 piętro). Nagrodzone prace zostaną wydrukowane i wysłane wraz ze świątecznymi życzeniami od Burmistrza Wołomina, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wołominie i Mieszkańców Gminy Wołomin. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 22 763 30 74.

Uwaga! Wymagany jest element nawiązujący do Wołomina na każdej zaprojektowanej kartce.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie (.PDF).

Kategoria: