Kwestionariusz dla przedsiębiorców

mieszkańcy na spotkaniu w starej elektrowni

Prowadzenie biznesu w obszarze zdegradowanym to nie lada wyzwanie. Dlatego, aktualizując Gminny Program Rewitalizacji do współpracy przy jego tworzeniu zaprosiliśmy lokalnych przedsiębiorców. Niektórzy z nich prowadzą tutaj swój biznes od  lat. Dzięki ich doświadczeniu będziemy mogli stworzyć lepsze warunki dla biznesu w centrum, co mamy nadzieję pomoże w zrealizowaniu jednego z najważniejszych celów rewitalizacji czyli:

PRZYWRÓCENIA ŻYCIA W OBSZARZE ZDEGRADOWANYM

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniu 4 października, nieobecni mogą zapoznać się z krótką relacją Lokalny biznes ma głos (bezpośredni link do artykułu). Dyskusja była bardzo merytoryczna jednak w celu uzupełnienia naszych informacji prosimy Was o wypełnienie króciutkiego kwestionariusza:

Kwestionariusz dla przedsiębiorców  (bezpośredni link do ankiety)

Zgromadzone informacje posłużą teraz do stworzenia aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji. Pozostaje poczekać na projekt tego dokumentu by móc przedyskutować konkretne zapisy. O terminach kolejnych spotkań poinformujemy Państwa wkrótce.

Zainteresowanych współpracą zachęcamy do przesyłania na adres rewitalizacja@wolomin.org.pl danych kontaktowych firmy z krótkim opisem profilu działalności. Ułatwi nam to kontakt z Państwem i naszą przyszłą współpracę.