Legia Soccer Schools Wołomin na spotkaniu z piłkarzami Legii Warszawa

Legia Soccer Schools Wołomin na spotkaniu z piłkarzami Legii Warszawa

W środę 18 kwietnia młodzi piłkarze Legia Soccer Schools Wołomin wraz ze swoimi rodzicami odbyli spotkanie z piłkarzami pierwszego zespołu oraz wspólnie obejrzeli mecz Legia vs. Górnik Zabrze.

Przed środowym meczem (18.04) zespołu Legii z Górnikiem Zabrze na młodych piłkarzy z wołomińskiego ośrodka Legia Soccer Schools czekała nie lada gratka. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami spotkały się na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3 w sali konferencyjnej z Krzysztofem Mączyńskim i Miroslavem Radovicem!

Młodzi adepci futbolu mieli możliwość wysłuchania historii piłkarskiej kariery dwóch znanych piłkarzy wraz z możliwością zadawania pytań, a po części konferencyjnej oczywiście szansę na zdobycie autografu i wykonanie pamiątkowej fotki. Spotkanie bardzo się podobało, a możliwość spotkania swoich idoli pomogła naszym zawodnikom, zrozumieć jak ciężko muszą trenować, by osiągnąć sukces. Na koniec cała grupa udała się na trybuny aby wspólnie dopingować Legię w meczu z Górnikiem Zabrze. Mecz był udany! Wspólny doping przyniósł rezultat i wygraliśmy 2:1! Dziękujemy Państwu za wspólną zabawę 🙂

Zdjęcia ze spotkania dostępne są na stronie internetowej Legia Soccer Schools.

Tekst i zdjęcia: Legia Soccer Schools

Kategoria: