Mistrzostwa Polski juniorów w szabli

Mistrzostwa Polski juniorów w szabli
12 i 13 stycznia 2019 r. w Wołominie odbędą się Mistrzostwa Polski juniorów dziewcząt i chłopców w szabli. Zawodom towarzyszyć będą Mistrzostwa GTM w szermierce na wózkach do 21 lat. To ogólnopolskie sportowe wydarzenie będzie wspaniałym widowiskiem na które już dziś serdecznie zapraszamy.
12 stycznia – turniej indywidualny
13 stycznia – turniej drużynowy
Poza sportowymi emocjami i zdrową rywalizacją organizator przewidział dodatkowe atrakcje. W sobotę (12 stycznia) w godz. 12:00 – 16:00 będzie można skorzystać z darmowego przeglądu wózków inwalidzkich, którego dokona firma GTM Mobil. Z przeglądu może skorzystać każdy – nie tylko zawodnicy!
Również w sobotę podczas gali finałowej około godz. 17:00 zostanie przeprowadzona licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mistrzowie Paraolimpijscy z Klubu Szermierka Wołomin przeznaczyli na licytację drogocenną pamiątkę ze swoich zbiorów. Tych, którym nie uda się wylicytować pamiątki z zawodów zapewniamy, że będą mogli wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy dzięki wolontariuszom dwóch gminnych sztabów – WOŚP Wołomin, WOŚP Duczki – którzy będą obecni w sobotę podczas gali finałowej.
Mistrzostwa objęła Patronatem Honorowym Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan.
Zapraszamy.
Kategoria: