Moc atrakcji na Dzień Kobiet w MDK

Moc atrakcji na Dzień Kobiet w MDK

Jak co roku Miejski Dom Kultury w Wołominie przygotował moc atrakcji z okazji Dnia Kobiet. W niedzielę 11 marca w siedzibie MDK przy ul. Mariańskiej 7 panie czeka wiele miłych niespodzianek.

Mieszkanki Wołomina będą mogły miło spędzić czas podczas specjalnie dla nich przygotowanych pokazów i prezentacji. To świetna okazja do wymiany doświadczeń oraz zasięgnięcia porady specjalistów, którzy będą dostępni na miejscu. Panie będą mogły skorzystać z pomocy dietetyka, brafitterki, kosmetyczki, makijażystki i fryzjerki.

Ten wieczór wypełnią prezentacje i pokazy przygotowane specjalnie z myślą o kobietach. Na scenie zobaczymy m.in. pokaz bielizny nocnej oraz sztuczki barmańskie w wykonaniu Krzysztofa Drabika znanego z programu “Mam talent”. Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert Norbiego.

To nie koniec atrakcji! Panie będą mogły wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Mamy nadzieję, że dzięki temu wspomnienia z tego wieczoru zostaną z nimi na dłużej.

Wstęp na imprezę jest wolny. Zapraszamy!

 

Kategoria: