Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej „GOOL CUP” w Wołominie

Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej „GOOL CUP” w Wołominie

W sobotę 17 marca w Wołominie została rozegrana kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej „GOOL CUP”, którego organizatorem była Akademia Młodego Piłkarza GOOL. W zawodach wzięły udział drużyny z rocznika 2010 i młodsi. Turniej został objęty oficjalnym patronatem Starosty Wołomińskiego Kazimierza Rakowskiego oraz Burmistrza Wołomina Elżbiety Radwan.

W turnieju wzięło udział 11 drużyn podzielonych na trzy grupy. Po rozegraniu fazy grupowej nastąpił ponowny podział na 4 grupy (Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa i 1.Liga). Zespoły rozegrały mecze w systemie każdy z każdym. W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Wołominie, gdzie rozegraliśmy turniej, można było zobaczyć między innymi takie drużyny jak Legia Warszawa, Drukarz Warszawa, czy Błyskawica Warszawa oraz drużyny gospodarzy AMP GOOL. Wszystkie mecze były pełne walki oraz piłkarskich emocji. Ogromne słowa uznania należą się rodzicom wszystkich dzieci obecnych na turnieju, którzy z całych sił dopingowali małych piłkarzy. Podczas turnieju nie prowadzono klasyfikacji końcowej, a dzięki brakowi presji związanej z wynikiem, młodzi zawodnicy mogli zaprezentować się z jak najlepszej strony.
Na koniec rywalizacji odbyło się uroczyste rozdanie pamiątkowych medali i pucharów dla wszystkich drużyn. Na szczególne słowa uznania zasłużyła nasza drużyna, która podczas turnieju wykazała się sportową postawą i ogromną wolą walki. Serdeczne podziękowania należą się Staroście Wołomińskiemu Panu Kazimierzowi Rakowskiemu, który ufundował puchary dla wszystkich drużyn.

Więcej na temat Akademii znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kategoria: