Ograniczenie wstępu do Urzędu Miejskiego dla interesantów od 16 marca

Ograniczenie wstępu do Urzędu Miejskiego dla interesantów od 16 marca

Od poniedziałku 16 marca wstęp do Urzędu Miejskiego w Wołominie zostanie ograniczony dla interesantów. Czynny będzie jedynie Urząd Stanu Cywilnego w godzinach:
poniedziałek: 9:00-14:00
wtorek-piątek: 8:00-12:00
Wejście od ulicy Ogrodowej. USC będzie w tych dniach obsługiwać wyłącznie interesantów przychodzących w sprawie rejestracji narodzin bądź zgonów.
Kasa oraz biuro podawcze zostaną zamknięte do 27 marca. Prosimy o dokonywanie płatności przelewem i przesyłanie dokumentów e-mailem lub pocztą. Kontakt z pozostałymi Wydziałami Urzędu będzie możliwy jedynie za pośrednictwem telefonu i maila.

W czwartek i piątek 12 i 13 marca Urząd Miejski w Wołominie jest czynny w standardowych godzinach otwarcia. Dla Państwa bezpieczeństwa prosimy jednak o ograniczenie wizyt w Urzędzie do minimum!

Szczególny apel o pozostanie w domach kierujemy do naszych Seniorów!
Rodziny i sąsiadów osób starszych prosimy o zwrócenie uwagi na aktualne potrzeby Seniorów. Pomóżmy zapłacić rachunki przez internet, znaleźć właściwy numer telefonu lub sprawdzić terminy spraw do załatwienia.
Obecnie najważniejsze jest pozostanie w domach i unikanie sytuacji w których może dojść do zakażenia!
Podejmując racjonalne decyzje, unikając wizyt w miejscach publicznych, ograniczając kontakty międzyludzkie możemy skuteczniej zapobiegać zachorowaniom i przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa na terenie gminy Wołomin i całej Polski.


Kontakt z Wydziałami Urzędu Miejskiego (link)
ePUAP: /h6t25t5xft/skrytka

Kategoria: