Pierwszy w gminie Wołomin psi wybieg stał się faktem!

Pierwszy w gminie Wołomin psi wybieg stał się faktem!

Właściciele czworonogów mają powody do zadowolenia! Psie pole, czyli pierwszy w gminie Wołomin wybieg dla psów jest już intensywnie testowany przez czworonożnych mieszkańców naszej gminy i ich właścicieli.

Wołomiński wybieg dla czworonogów znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka Sportu i Rekreacji Huragan Wołomin, przy wejściu od strony ulicy Starowiejskiej. To przestrzeń, w której można w bezpiecznych warunkach spuścić psa ze smyczy oraz potrenować różnego rodzaju aktywności. To też miejsce zawierania znajomości – zarówno między ludźmi, jak i zwierzętami – które ułatwia prawidłową socjalizację psa.

Szczególną uwagę przyłożono do bezpieczeństwa użytkowników – teren jest ogrodzony, a wejścia strzeże specjalna, podwójna furtka. Na użytkowników czeka przestrzeń pełna specjalnych zabawek dla psów – dzięki nim każdy spacer zmieni się w fantastyczną przygodę! Na miejscu dostępne są kosze na odpady oraz woreczki do sprzątania po pupilach oraz zdrój, z którego mogą korzystać właściciele psów oraz ich podopieczni. „Psie pole” to jeden ze Społecznych Wniosków do budżetu gminy Wołomin, który został zrealizowany dzięki głosom mieszkańców!

Zobacz, jak wygląda wybieg (kliknij na fotografię, aby ją powiększyć):