Specjalna Strefa Rewitalizacji? Zapraszamy na warsztaty

Specjalna Strefa Rewitalizacji? Zapraszamy na warsztaty

Wołomin ma Gminny Program Rewitalizacji uchwalony w 2017 roku. Realizację  zawartych w nim przedsięwzięć już możemy oglądać w przestrzeni miejskiej. Pora na następny krok czyli utworzenie Specjalnej Strefy Rewitalizacji. Czym jest specjalna strefa? Czy jest potrzebna? Wszystkiego dowiecie się na warsztatach, które odbędą się 8 października o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w  Wołominie. Zapraszamy!

Rejestracja uczestników:

  • mailem na adres rewitalizacja@wolomin.org.pl (imię, nazwisko, numer telefonu, w tytule: Specjalna Strefa Rewitalizacji)
  • telefonicznie 22 763 30 17

 

 

 

 

 

 

 

 

Rejestrując się na warsztaty wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Burmistrza Wołomina z siedzibą w Wołominie, ul. Ogrodowa 4, 05-200 Wołomin Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu i zakresie związanym z warsztatami dotyczącymi specjalnej strefy Rewitalizacji.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Wołomina, ul. Ogrodowa 4, 05-200 Wołomin;
2. inspektorem ochrony danych w Urzędzie Miejskim w Wołominie jest Teresa Sosnowska (teresa.sosnowska@wolomin.org.pl) ;
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przyjęcia zgłoszenia na podstawie Pani/Pana oświadczenia woli.
4. odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Urzędu Miejskiego w Wołominie.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia warsztatów o Specjalnej Strefie Rewitalizacji.
6. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, o ile prawo to nie zostało ograniczone na podstawie odrębnych przepisów;
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem udziału w warsztatach.

Kategoria: