VIII Wołomińska Wyprzedaż Garażowa połączona z Rzeczyzmianą

VIII Wołomińska Wyprzedaż Garażowa połączona z Rzeczyzmianą

Przed nami wielkie święto miłośników przedmiotów niebanalnych! Zapraszmay na VIII Wołomińską Wyprzedaż Garażową połączoną z Rzeczyzmianą!

Zanotujcie w kalendarzach i w głowach – przybywajcie tłumnie, aby dawać przedmiotom kolejne i kolejne życie. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 24 września w godzinach 10.00-13.00 na terenie targowiska miejskiego (część zadaszona) przy ul. 1 Maja w Wołominie.

ZGŁOŚ SWOJE STOISKO! Jeśli macie ubrania, które zalegają Wam w szafie albo wszelkiego rodzaju bibeloty, książki, zabawki, obrazy, a chcecie dać im drugie życie, to serdecznie zapraszamy do zapisów pod nr tel. 22 787 45 13 wew. 33

WYMIENIAJ PRZEDMIOTY NA STOISKU RZECZYZMIANY
Podczas wyprzedaży swoje stoisko będzie mieć również punkt wymiany rzeczy, który na co dzień mieści się w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Ogrodowej 4, czyli RZECZYZMIANA. Jest to punkt wymiany zbędnych nam rzeczy, które mogą dostać drugie życie zmieniając właściciela. Do Rzeczyzmiany można przynosić różnego rodzaju ubrania, okrycia wierzchnie, zabawki, książeczki dla dzieci w dobrym stanie. Przedmioty zostawiamy i pobieramy za darmo – nie trzeba nic dawać w zamian! Rzeczyzmiana w ciągu tygodnia dostępna jest dla mieszkańców w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Wołominie przy wejściu od strony Ogrodowej.