W Wołominie magnolie kwitną przez cały rok!

W Wołominie magnolie kwitną przez cały rok!

Pamiętacie piękną inicjatywę fundacji ODA “Magnolia symbolem Wołomina”? To właśnie od niej rozpoczęło się to magnoliowe szaleństwo.

Cofnijmy się w czasie do czerwca 2016 roku. Wtedy tytuł Wołomińskiej Magnolii został nadany po raz pierwszy. Kim jest Wołomińska Magnolia? To kobieta, która swoją aktywnością wspiera rozwój lokalnej kultury, przedsiębiorczości i aktywizacji społecznej. Osoba zaangażowana w rozwój naszej społeczności. W 2016 roku tytuł otrzymały: Helena Baronicz, Teresa Bednarek, Magdalena Filaber, Anna Kornacka, Danuta Muszyńska, Renata Naczaj-Fedorenko, Luiza Rawska, Barbara Stasiszyn, Kamila Suska i Anna Ślusarz. W tym roku to właśnie one razem z burmistrz Elżbietą Radwan i prezes Fundacji ODA Danutą Michalik stworzyły kapitułę, która wybrała, spośród zgłoszonych kandydatur, pięć tegorocznych Magnolii.

Przedstawiamy nowe Wołomińskie Magnolie: Blankę Gankowską, Elżbietę i Kasię Jurczuk, Katarzynę Okuniewską, Teresę Wosińską i Elżbietę Zdrodowską. Gratulacje piękne wołomińskie kwiaty!

Kategoria: