Wojskowe wyzwanie – “Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”

Wojskowe wyzwanie - "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej"

Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej. Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca. Celem kampanii “Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej” jest zwiększenie stanu osobowego polskiej armii we wszystkich rodzajach sił zbrojnych (wojskach lądowych, specjalnych, lotnictwie, marynarce wojennej i obronie terytorialnej), w służbie zawodowej i w rezerwie oraz we wszystkich korpusach osobowych − szeregowych, podoficerów i oficerów.

Obronność państwa to rzecz o ogromnym znaczeniu, dlatego też Dowódca 1. Brygady Pancernej oraz Wojskowy Komendant Uzupełnień Warszawa-Praga zapraszają do udziału w zajęciach w dniu 13.07.2019 r. w 1. Warszawskiej Brygadzie Pancernej im. Tadeusza Kościuszki WESOŁA.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prowadzonych w dniu 13 lipca 2019 roku powinny przesłać swoje zgłoszenie na adres: to.klosowski@ron.mil.pl w terminie do 11 lipca 2019 roku lub skontaktować się pod numerem telefonu: 261 812 041.   

O zakwalifikowaniu do udziału w nich decydować będzie kolejność zgłoszeń – informacje pod numerem tel. 261 872 244

Szczegółowe informacje, program zajęć i niezbędne oświadczenia dostępne są na stronach:

1.Warszawskiej Brygady Pancernej im. Tadeusza Kościuszki w Wesołej

Regulamin i oświadczenie uczestnika

Wojskowa Komenda Uzupełnień Warszawa – Praga

Kategoria: