Wypełnij ankietę i pomóż gminie zmieniać się na lepsze!

Wypełnij ankietę i pomóż gminie zmieniać się na lepsze!

Gmina Wołomin przystąpiła do opracowania „Programu ograniczenia niskiej emisji”, który to dokument pozwoli na pozyskanie środków i realizację działań z zakresu ochrony powietrza w gminie. Środki na sfinansowanie prac pochodzić będą z środków własnych gminy, pozyskanych środków zewnętrznych, a także od inwestorów. Do złożenia kompletnego wniosku potrzeba jednak informacji o planowanych przez mieszkańców inwestycjach.

W tym celu zapraszamy mieszkańców do wypełnienia niniejszej ankiety, która posłuży opracowaniu dokumentu PONE oraz umożliwi ubieganie się o dofinansowanie. Ankiety prosimy składać do 17 sierpnia 2018r. Można to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  1. Wydrukuj i wypełnij ankietę w wersji papierowej (Kliknij żeby pobrać ankietę). Druk możesz pobrać również w Urzędzie Miejskim w Wołominie. Wypełnione ankiety w wersji papierowej prosimy złożyć w Urzędzie Miejskim w Wołominie przy ul. Ogrodowej 4, w Punkcie Obsługi Mieszkańców na parterze.
  2. Szybko i łatwo wypełnisz ankietę w Internecie! Znajdziesz ją na stronie: www.niskaemisja.ekoscan.pl/aktualnosci-wolomin
  3. Ankieta w wersji on-line zamieszczona jest również pod bezpośrednim adresem (TU).

W razie pytań, uwag związanych z ankietą lub Programem prosimy o kontakt z:
• Urzędem Miasta w Wołominie – tel. 22 763 30 20
• Firmą Ekoscan Innowacja i Rozwój sp. z o.o., która zajmuje się opracowaniem dokumentu i wniosku
– tel. 794 243 787 lub 792 243 788, justyna.zastrzezynska@ekoscan.pl

Kategoria: